cz | en

komunikace | umění | výstavy

Umění je nedílnou součástí lidského života, spoluvytváří okolní prostředí a někdy dokonce zvyšuje i ekonomickou situaci vlastníků. Smart Art je speciální platforma zaměřená na komunikaci jak umělců, tak i uměleckých událostí. Jsme přesvědčeni, že i umění stejně jako komerční sféra si zaslouží kvalitní marketingovou komunikaci. Zkušenosti získané z práce pro privátní společnosti, přenášíme do uměleckého prostředí a snažíme se zhodnocovat jednotlivá jména/značky.

Umění si zaslouží kvalitní komunikaci

S uměním to je stejně jako s kterýmkoliv jiným produktem. Pokud dostane kvalitní a kreativní marketingovou komunikaci, stává se velmi úspěšným. A je jedno, zda se jedná o výstavu nebo pouze jednoho konkrétního autora.

Novinky
Jiří Hauschka: Vernisáž
Jiří Hauschka: Vernisáž

Dalším umělcem, kterého Art & Event Gallery v Černé labuti představí, je přední český stuckista Jíří Hauschka. Vernisáž jeho "Vernisáže" se uskuteční
5. 12. 2015, výstava potrvá do konce ledna 2016.

celý text
Charles Thomson poprvé v ČR!
Charles Thomson poprvé v ČR!

Přední britský malíř a spoluzakladatel Stuckismu představuje své práce v Černé labuti. Jedná se o první jeho samostatnou výstavu v ČR, poprvé zde byl i osobně. Výstavu můžete navštívit do 15. listopadu.

celý text
Černá labuť v novém peří
Černá labuť v novém peří

Do pražského kulturního života vlétla zrenovovaná Labuť. Zbrusu nová Černá labuť Art & Event Gallery je multifunkčním prostorem, který můžete v létě navštívit každé úterý.

celý text
SWING V KUCHYNI #cernalabut

Jsme členy CBC.

Logo
© copyright Smart Point 2011